Monitored by BIDHYIP.COM
Monitored by BIDHYIP.COM
Monitored by BIDHYIP.COM
Bet5k
Win 200% + Jackpot $20,500
Bid your banner here

    articles

Systemy płatnicze

 

 

W dzisiejszych czasach elektroniczne środki finansowe rozmaitych systemów płatniczych stały się ogólnie przyjętym sposobem rozliczeń w sieci. Pieniądze systemów płatniczych E-gold, EvoCash, E-Bullion, INTGold, NetPay, GoldMoney, StormPay, Pecunix można uważać za oficjalną walutę wirtualnego świata. Za pomocą elektronicznych pieniędzy codziennie realizowane są duże transakcje, kupowane są nieruchomości, dzieła sztuki, samochody, papiery wartościowe. A dla stricte sieciowych form działalności ekonomicznej, takich jak zakup web-hostingu lub gra w internetowym kasynie, środki finansowe elektronicznych systemów płatniczych są po prostu niezastąpione. Praca z pieniędzmi w gotówce, z czekami przelewami mogłaby poważnie utrudnić życie użytkownikom Globalnej Sieci. Elektroniczne środki płatnicze stworzone zostały specjalnie dla użytkowników Internetu, pozwalają one zrealizować transakcję albo dokonać zakupu w ciągu kilku sekund.


Właśnie przy pomocy elektronicznych systemów płatniczych realizowane są inwestycje w HYIP.


Opowiemy tu trochę bardziej szczegółowo o każdym z najpopularniejszych systemów płatniczych.

 

 

GoldMoney

 

System GoldMoney został założony w 2001. roku. Jak sama nazwa mówi, środki finansowe, ulokowane na rachunkach systemu, zabezpieczone są złotem. Sam fundusz złota przechowywany jest w Londynie.


Za każdą wewnątrzsystemową operację finansową pobierana jest opłata w wysokości 1% od sumy przelewu. Za obsługę konta z rachunku użytkownika co miesiąc pobierane jest 0,01g złota.


Ogólnie rzecz biorąc, system jest solidny i efektywny. Tysiące inwestorów na całym świecie wybiera właśnie rachunki w GoldMoney do przechowywania swoich pieniędzy.


Zarejestrować się w elektronicznym systemie płatniczym GoldMoney mogą Państwo na stronie internetowej firmy- http://goldmoney.comDownload PDF
(Polski)