Monitored by BIDHYIP.COM
Monitored by BIDHYIP.COM
Monitored by BIDHYIP.COM
Bet5k
Win 200% + Jackpot $20,500
Bid your banner here

    articles

Inwestycje w HYIP

 

 

Kontynuacja kampanii inwestycyjnej

 

Jest jeszcze jedna ważna zasada prywatnego inwestora: nie warto inwestować otrzymanego zysku ciągle w jeden i ten sam projekt . Każdy dzień istnienia projektu to nowy krok na drodze do jego nieuchronnego zamknięcia. Jak już tłumaczyliśmy wcześniej, nawet najsolidniejsze programy wcześniej czy później kończą swoją działalność. Kiedy źródło wysokodochodowego programu inwestycyjnego wyczerpuję się, program ten nieuchronnie się likwiduje. Niekończące się rozszerzanie projektu nie jest możliwe - to aksjomat. Dlatego niech starają się Państwo inwestować uzyskiwane środki finansowe maksymalnie efektywnie.


Z reguły właśnie nieprzestrzeganie niniejszej zasady jest główną przyczyną start finansowych. Wielu prywatnych inwestorów "zżera" pazerność - osiągnąwszy dochód, od razu go inwestują, potem znów i znów. I tak dopóty, dopóki projekt nie wyczerpie wszystkich swoich możliwości. W rezultacie inwestor pozostaje stratny; dobrze, jeśli uda mu się przynajmniej zwrócić pierwotny wkład. Rozdzielanie dochodów pomiędzy nowe projekty to najbardziej efektywny sposób zminimalizowania ryzyka.


Niech Państwo śledzą listy nowych projektów, prowadzą szczegółowe analizy, wybierają najbardziej obiecujące i uczciwe z nich, a następnie niech Państwo inwestują w nie część uzyskiwanego dochodu. W takim przypadku, jeśli pierwotny program zostanie zamknięty, zawsze pozostaną jeszcze Państwu inwestycje w inne projekty, dzięki czemu będą Państwo mogli zwrócić sobie zainwestowane pieniądze i osiągnąć zysk. Dążenie inwestorów do pójścia przetartą ścieżką i otrzymywania zysku z jednego, niezmiennego źródła jest zrozumiałe, jednak nie ma związku z realiami ekonomicznymi. Projekt, któremu sądzone jest się zamknąć, wcześniej czy później nieuchronnie zamknie się. Powinni Państwo zrobić wszystko, żeby likwidacja programu przyniosła Wam jak najmniejszą szkodę.


Dla tych inwestorów prywatnych, którzy chcą się wzbogacić, nie ryzykując w najmniejszym nawet stopniu, zgłaszane się do HYIP nie ma sensu. Wysokie dochody zawsze związane są z wysokim ryzykiem. Uczestnicy wysokodochodowych programów inwestycyjnych nie powinni dążyć do uniknięcia ryzyka, gdyż jest to niemożliwe. Ale powinni oni dołożyć wszelkich starań, żeby to ryzyko zminimalizować. A zminimalizować ryzyko można tylko w takim przypadku, kiedy posiadane kapitały ulokowane będą w różnych projektach.


Nawet jeśli dopiero zaczynają Państwo pracować z HYIP, i tak powinniście inwestować w różne projekty. Także osiągnięte dochody koniecznie rozdzielajcie na różne nowe programy. Dla nowicjuszy nie ma sensu ryzykować wszystkie swoje kapitały, w wielu projektach kapitał wejściowy ograniczony jest na sumę od 1 USD, 10 USD lub 100 USD. Niech zorientują się Państwo w mechanizmach funkcjonowania wysokodochodowych programach inwestycyjnych, zaczynając od gry "drobnymi". I dopiero, kiedy zorientują się już Państwo w świecie HYIP, nauczą prawidłowo inwestować i reinwestować pieniądze, wtedy należy przechodzić do gry "na serio".


Niech Państwo pamiętają, że kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa. Jednak nie wolno też zapominać, że kto ryzykuje za bardzo, może zostać z niczym. Przestrzegajcie pilnie wszystkich zasad prywatnego inwestora, a wtedy na pewno osiągnięcie sukces. Rozsądne ryzyko to podstawa przetrwania w zmiennym i nieprzewidywalnym wszechświecie High Yield Income Programs.Download PDF
(Polski)