Monitored by BIDHYIP.COM
Monitored by BIDHYIP.COM
Monitored by BIDHYIP.COM
Bet5k
Win 200% + Jackpot $20,500
Bid your banner here

    articles

Systemy płatnicze

 

 

W dzisiejszych czasach elektroniczne środki finansowe rozmaitych systemów płatniczych stały się ogólnie przyjętym sposobem rozliczeń w sieci. Pieniądze systemów płatniczych E-gold, EvoCash, E-Bullion, INTGold, NetPay, GoldMoney, StormPay, Pecunix można uważać za oficjalną walutę wirtualnego świata. Za pomocą elektronicznych pieniędzy codziennie realizowane są duże transakcje, kupowane są nieruchomości, dzieła sztuki, samochody, papiery wartościowe. A dla stricte sieciowych form działalności ekonomicznej, takich jak zakup web-hostingu lub gra w internetowym kasynie, środki finansowe elektronicznych systemów płatniczych są po prostu niezastąpione. Praca z pieniędzmi w gotówce, z czekami przelewami mogłaby poważnie utrudnić życie użytkownikom Globalnej Sieci. Elektroniczne środki płatnicze stworzone zostały specjalnie dla użytkowników Internetu, pozwalają one zrealizować transakcję albo dokonać zakupu w ciągu kilku sekund.


Właśnie przy pomocy elektronicznych systemów płatniczych realizowane są inwestycje w HYIP.


Opowiemy tu trochę bardziej szczegółowo o każdym z najpopularniejszych systemów płatniczych.

 

 

E-gold

 

System ten został stworzony w 1996. roku, dzienny obrót przekracza sumę półtora miliona dolarów. E-Gold zarządza firmą Gold&Silver Reserve.


Środki finansowe w systemie płatniczym E-Gold przekonwertowane są w metale szlachetne, tj. konta użytkowników nie są związane z żadną walutą narodową, co znacznie upraszcza rozliczenia międzynarodowe. Założone w E-Gold konta są całkowicie anonimowe i maksymalnie bezpieczne.


Zakładając konto w E-Gold, faktycznie dokonują Państwo inwestycji w metale szlachetne. W odróżnieniu od walut narodowych, są one całkowicie stabilne; podczas kryzysów finansowych srebro, złoto, platyna i pallad nie tylko nie tracą na wartości, lecz przeciwnie - drożeją. E-Gold utrzymuje środki swoich klientów w postaci realnego złota w głównych światowych skarbnicach (w Londynie, Zurychu i Dubaju); posiada gwarancje banków w USA i Szwajcarii oraz patronach największego banku na świecie - JP Morgan Chase Bank w Nowym Jorku.


Użytkownikom systemu E-Gold oferowane jest pełne spektrum metod uzupełnienia konta: przelew bankowy (wire transfer), karty kredytowe (credit cards), wpłata gotówkowa (cash deposit), Western Union, American Express i tak dalej.


E-gold jest najwygodniejszym i najbardziej efektywnym systemem międzynarodowych rozliczeń elektronicznych. Jest to forma optymalna dla uczestnictwa w wysokodochodowych programach inwestycyjnych, ponieważ pozwala błyskawicznie otrzymywać zarobione pieniądze.


Jeżeli nie mają Państwo jeszcze konta w E-Gold, można je bezpłatnie założyć pod następującym adresem internetowym- https://www.e-gold.com/newacctDownload PDF
(Polski)