Monitored by BIDHYIP.COM
Monitored by BIDHYIP.COM
Monitored by BIDHYIP.COM
Bet5k
Win 200% + Jackpot $20,500
Bid your banner here

    articles

Systemy płatnicze

 

 

W dzisiejszych czasach elektroniczne środki finansowe rozmaitych systemów płatniczych stały się ogólnie przyjętym sposobem rozliczeń w sieci. Pieniądze systemów płatniczych E-gold, EvoCash, E-Bullion, INTGold, NetPay, GoldMoney, StormPay, Pecunix można uważać za oficjalną walutę wirtualnego świata. Za pomocą elektronicznych pieniędzy codziennie realizowane są duże transakcje, kupowane są nieruchomości, dzieła sztuki, samochody, papiery wartościowe. A dla stricte sieciowych form działalności ekonomicznej, takich jak zakup web-hostingu lub gra w internetowym kasynie, środki finansowe elektronicznych systemów płatniczych są po prostu niezastąpione. Praca z pieniędzmi w gotówce, z czekami przelewami mogłaby poważnie utrudnić życie użytkownikom Globalnej Sieci. Elektroniczne środki płatnicze stworzone zostały specjalnie dla użytkowników Internetu, pozwalają one zrealizować transakcję albo dokonać zakupu w ciągu kilku sekund.


Właśnie przy pomocy elektronicznych systemów płatniczych realizowane są inwestycje w HYIP.


Opowiemy tu trochę bardziej szczegółowo o każdym z najpopularniejszych systemów płatniczych.

 

 

EvoCash

 

System ten stworzono w 2001. roku. Mimo względnej młodości, stanowi on godną alternatywę E-Gold. Firma posiada przedstawicielstwa w USA i w Europie, jednak zarejestrowana jest pod jurysdykcją Dominikany. Główny akcent w tym systemie postawiono na maksymalne bezpieczeństwo i solidność. Lokaty i przelewy, realizowane za pośrednictwem systemu płatniczego EvoCash, są porządnie zabezpieczone przed wszelkimi próbami niesankcjonowanego dostępu.


Jednostką rozliczeniową tego systemu jest evo. 1 evo równa się 1 dolarowi amerykańskiemu, jednak kurs waluty nie zależy od wahań kursu dolara. Przelewy środków finansowych z jednego konta EvoCash na drugi nie podlegają żadnym opłatom manipulacyjnym.


Użytkownikom EvoCash oferowane są dwa sposoby uzupełnienia konta: bezpośredni przelew z karty kredytowej lub z rachunku bankowego, albo też przy pomocy innych elektronicznych systemów płatniczych.


Jedynym poważnym minusem tego systemu jest dość długi okres kapitalizacji środków na koncie. Podczas gdy w innych systemach pieniądze rejestrowane są błyskawicznie lub z minimalnym opóźnieniem, to w systemie płatniczym EvoCash na tę procedurę może pójść od dwóch godzin do całej doby.


Założyć nowe konto w EvoCash mogą Państwo, odwiedzając stronę- https://www.evocash.comDownload PDF
(Polski)