Monitored by BIDHYIP.COM
Monitored by BIDHYIP.COM
Monitored by BIDHYIP.COM
Bet5k
Win 200% + Jackpot $20,500
Bid your banner here

    articles

Systemy płatnicze

 

 

W dzisiejszych czasach elektroniczne środki finansowe rozmaitych systemów płatniczych stały się ogólnie przyjętym sposobem rozliczeń w sieci. Pieniądze systemów płatniczych E-gold, EvoCash, E-Bullion, INTGold, NetPay, GoldMoney, StormPay, Pecunix można uważać za oficjalną walutę wirtualnego świata. Za pomocą elektronicznych pieniędzy codziennie realizowane są duże transakcje, kupowane są nieruchomości, dzieła sztuki, samochody, papiery wartościowe. A dla stricte sieciowych form działalności ekonomicznej, takich jak zakup web-hostingu lub gra w internetowym kasynie, środki finansowe elektronicznych systemów płatniczych są po prostu niezastąpione. Praca z pieniędzmi w gotówce, z czekami przelewami mogłaby poważnie utrudnić życie użytkownikom Globalnej Sieci. Elektroniczne środki płatnicze stworzone zostały specjalnie dla użytkowników Internetu, pozwalają one zrealizować transakcję albo dokonać zakupu w ciągu kilku sekund.


Właśnie przy pomocy elektronicznych systemów płatniczych realizowane są inwestycje w HYIP.


Opowiemy tu trochę bardziej szczegółowo o każdym z najpopularniejszych systemów płatniczych.

 

 

E-Bullion

 

System rozliczeń elektronicznych E-Bullion zarejestrowany jest w Panamie, jednak firma posiada szereg przedstawicielstw na całym świecie. Jak i w E-Gold, wszystkie środki finansowe w tym systemie zabezpieczone są złotem, platyną i srebrem.


Uzupełnić konto w systemie E-Bullion można na kilka różnych sposobów, w tym także za pośrednictwem systemu płatniczego E-Gold.


Opłata za obsługę konta jest bardzo umiarkowana, dlatego wielu użytkowników wybiera właśnie E-Bullion. Za przelew środków z jednego konta na drugie pobierana jest opłata manipulacyjna w wysokości dwudziestu pięciu centów.


Założyć konto w elektronicznym systemie płatniczym E-Bullion mogą Państwo na stronie projektu- http://www.e-bullion.comDownload PDF
(Polski)