Monitored by BIDHYIP.COM
Monitored by BIDHYIP.COM
Monitored by BIDHYIP.COM
Bet5k
Win 200% + Jackpot $20,500
Bid your banner here

    articles

Systemy płatnicze

 

 

W dzisiejszych czasach elektroniczne środki finansowe rozmaitych systemów płatniczych stały się ogólnie przyjętym sposobem rozliczeń w sieci. Pieniądze systemów płatniczych E-gold, EvoCash, E-Bullion, INTGold, NetPay, GoldMoney, StormPay, Pecunix można uważać za oficjalną walutę wirtualnego świata. Za pomocą elektronicznych pieniędzy codziennie realizowane są duże transakcje, kupowane są nieruchomości, dzieła sztuki, samochody, papiery wartościowe. A dla stricte sieciowych form działalności ekonomicznej, takich jak zakup web-hostingu lub gra w internetowym kasynie, środki finansowe elektronicznych systemów płatniczych są po prostu niezastąpione. Praca z pieniędzmi w gotówce, z czekami przelewami mogłaby poważnie utrudnić życie użytkownikom Globalnej Sieci. Elektroniczne środki płatnicze stworzone zostały specjalnie dla użytkowników Internetu, pozwalają one zrealizować transakcję albo dokonać zakupu w ciągu kilku sekund.


Właśnie przy pomocy elektronicznych systemów płatniczych realizowane są inwestycje w HYIP.


Opowiemy tu trochę bardziej szczegółowo o każdym z najpopularniejszych systemów płatniczych.

 

 

INTGold

 

System rozliczeń elektronicznych INTGold został założony w 2002 roku. Firma zarejestrowana jest w Teksasie, wszystkie jej filie także zlokalizowane są na terytorium USA.


Wszystkie oszczędności, przechowywane na kontach INTGold, zabezpieczone są złotem i srebrem. Opłata za obsługę konta nie jest pobierana. Wszystkie transakcje realizowane są w czasie rzeczywistym, klienci systemu nie muszą tracić zbędnego czasu w oczekiwaniu na zakończenie operacji.


Wpłacić pieniądze na konto można za pomocą przelewu bezpośredniego z E-Gold, za pomocą Western Union i Direct Cash Deposit, a także z karty kredytowej lub za pośrednictwem przelewu bankowego.


INTGold wypłaca procenty od transakcji nowo przyciągniętych klientów i proponuje użytkownikom uczestnictwo w partnerskim programie dystrybucji kart debetowych: za każdą sprzedaną kartę partnerowi doliczany jest bonus premiujący w wysokości pięciu dolarów.


Zarejestrować nowe konto w systemie rozliczeń elektronicznych INTGold mogą Państwo na stronie internetowej- https://intgold.comDownload PDF
(Polski)