Monitored by BIDHYIP.COM
Monitored by BIDHYIP.COM
Monitored by BIDHYIP.COM
Bet5k
Win 200% + Jackpot $20,500
Bid your banner here

    articles

Systemy płatnicze

 

 

W dzisiejszych czasach elektroniczne środki finansowe rozmaitych systemów płatniczych stały się ogólnie przyjętym sposobem rozliczeń w sieci. Pieniądze systemów płatniczych E-gold, EvoCash, E-Bullion, INTGold, NetPay, GoldMoney, StormPay, Pecunix można uważać za oficjalną walutę wirtualnego świata. Za pomocą elektronicznych pieniędzy codziennie realizowane są duże transakcje, kupowane są nieruchomości, dzieła sztuki, samochody, papiery wartościowe. A dla stricte sieciowych form działalności ekonomicznej, takich jak zakup web-hostingu lub gra w internetowym kasynie, środki finansowe elektronicznych systemów płatniczych są po prostu niezastąpione. Praca z pieniędzmi w gotówce, z czekami przelewami mogłaby poważnie utrudnić życie użytkownikom Globalnej Sieci. Elektroniczne środki płatnicze stworzone zostały specjalnie dla użytkowników Internetu, pozwalają one zrealizować transakcję albo dokonać zakupu w ciągu kilku sekund.


Właśnie przy pomocy elektronicznych systemów płatniczych realizowane są inwestycje w HYIP.


Opowiemy tu trochę bardziej szczegółowo o każdym z najpopularniejszych systemów płatniczych.

 

 

NetPay

 

NetPay pojawił się na początku 2001. roku i od tej pory uważany jest za jeden z najsolidniejszych i najpoważniejszych elektronicznych systemów płatniczych. Firma zarejestrowana jest w Panamie, posiada dużą liczbę klientów.


Wszystkie środki, ulokowane na kontach NetPay, zabezpieczone są złotem.


Środki finansowe przelewane są na rachunki w systemie NetPay w czasie rzeczywistym. Firma ściśle współpracuje z innymi systemami rozliczeń elektronicznych, w tym z E-Gold.


Założenie konto jest bezpłatne, dodatkowe opłaty za obsługę nie są pobierane. Pieniądze można przelać do systemu z innego systemu płatniczego. Wysokość opłaty manipulacyjnej wynosi 1% od przelewanej sumy.


NetPay wypłaca kwotę 15 USD za pozyskanie każdego nowego klienta, zamawiającego kartę debetową.


Rejestracji konta w elektronicznym systemie płatniczym NetPay można dokonać pod adresem internetowym- https://www.netpay.tvDownload PDF
(Polski)